asya iklimlendirme hakkında

Asya İklimlendirme Hakkında

Biz Kimiz

2005 yılında kurulan Asya İklimlendirme Sistemleri, kuruluş tarihinden itibaren gelişim içinde bulunarak, tüm mekanik tesisat işlerini yapma becerisine ulaşmıştır. Şu an itibariyle firmamız bünyesinde çalışmakta olan personel sayısı da en üst seviyelere ulaşmış bulunmaktadır. Teknolojik gelişmeler çerçevesinde, tamamen uzmanlık ve kaliteyi benimseyen bir firma olarak müşterilerimize verimli, çevreye duyarlı, kaliteden ödün vermeyen uygun maliyetler ile hizmet sunmaktayız.

Ücretsiz Keşif


İklimlendirme Sistemleri hakkında desteğemi ihtiyacınız var?

0-212-509-66-26


Yerinde keşif hizmeti ile projenize kesin çözüm sağlıyoruz. Bizi arayın.


Bilgiler:


Telefon: 0(212)509 66 26
Email: info@asyaiklimlendirme.com.tr

 

DEĞERLERİMİZ


 
 

Hizmetlerimiz tamamen profesyonel bir ekiple Çözüm ortağınız olarak işimizi en iyi şekilde yapıyoruz. Biliyoruz ki sizin memnuniyetiniz bizim başarımızdır.

İş Güvenliği

Önce iş güvenliğiyle sıfır kaza politikası ASYA İKLİMLENDİRME için hem hedeflediğimiz bir projedir, hem de bir başarıdır.

İş Sağlığı

İş Sağlığı

İş sağlığına yönelik; iş kazaları  ve meslek hastalıkları ile çevresel olaylar için gerekli önleyici faaliyetlerin yapılması zorunludur.

Kalitemiz

Kalitemiz

ASYA İKLİMLENDİRME çalışma alanları içerisinde tüm süreçlerde bütün kalite yönetimi gereksinimlerine uyar.

Güncellik

Güncellik

Sürekli gözden geçirilen iş süreçleri sayesinde, prosedürlere, işin tasarım ana hatlarına iyi ve güncel uygulamalar dahil edilir.

Detaylı İnceleme

Detaylı İnceleme

Tamamlanan ve devam eden projelerdeki bütün mühendislik detayları sürekli sorgulanarak incelenir.

Profesyonel Çalışma

Profesyonel Çalışma

Bütün iş etiği, ilke, anlayış ve uygulamalarımızın tüm etki alanlarımıza yayılmasını sağlayacak uygulamalar geliştiririz.