Koku ve Duman Tutucu Santral Sistemi

KOKU VE DUMAN TUTUCU SANTRAL SİSTEMİ

Koku ve duman tutucu santral sistemi müşterilerinizin keyifli, rahat bir şekilde konaklayabilmesi için ortamın sağlıklı ve konforlu olması gerekir. Çalışma ortamınızın dumansız ve kokusuz olması, müşterilerinize rahatsızlık verecek kokular gitmemesi firmanız için çok önemlidir. Bu konforu ve temiz havayı müşterilere sunmak için çalışma alanınıza Koku ve Duman Tutucu Santral Sistemi kurmanız gerekmektedir.

 

KOKU VE DUMAN TUTUCU HAVALANDIRMA SİSTEMİ NASIL ÇALIŞIR

Üretim esnasında oluşan yağ dumanları ve istenmeyen kokular hem çalışanların hem de müşterilerinizin sağlığı kadar çevre için de ciddi tehlikeler oluşturabilir. Koku ve Duman Tutucu Santral Sistemi ile ortamda bulunan hava kirliliğinin yoğunluğuna göre hava temizleme teknolojisi ile temiz havayı çalışanlarınıza ve müşterilerinize sorunsuz bir şekilde sunmaktadır.

“Temiz hava temiz gelecek.” sözünden esinlenerek sektörün ihtyaçları doğrultusunda tasarlanan Koku ve Duman Tutucu Santral Sistemi ; duman, yağ ve koku filtrelemede %97 ye varan başarı oranını sağlamaktadır.

Elektrostatik filtre duman ve koku partküllerin filtrelemek çn tasarlanmış çeştli komponentlerden oluşur. Kirli hava üç farklı aşamadan geçirilerek tam manası ile ayrıştırma sağlanır. Aşağıdaki diyagram Elektrostatik filtrenin nasıl çalıştığını gösterir.

Kirli hava ilk olarak kaba ön filtreden geçer, bu sayede büyük partküller gözenekli yapıya takılarak tutulur. Geride kalan 10 ile 0.1 mikron büyüklüğe sahip kirleticiler iyonzer yükleyicide negatif elektrik yükü ile yüklenir. Toplayıcı hücreden geçen negatf yüklü parçacıklar poztif yüklü plakalar sayesinde çekilerek toplanır. Zamanla biriken bu parçacıklar plakalardan süzülerek yağ tavasında depolanır.

Asya İklimlendirme firması olarak farklı illerde bulunan otellerde havalandırma sistemleri hizmeti vermekteyiz. Klima bakım, onarım ve arıza tespiti yaparak hızlı çözümler üretmekteyiz. Klima bakımı ve onarımı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
 

HAVALANDIRMA SİSTEMLERİ

Asya İklimlendirme olarak ortamdaki kirlenmiş havayı belirli bir hızda değiştirir ve dış ortamdaki taze havayı içteki ortama sessiz bir şekilde aktarılmasını sağlar.
 

YANGIN SÖNDÜRME SİSTEMLERİ

Asya İklimlendirme olarak Yangın söndürme sistemleri ile büyük alana sahip olan fabrika, atöyle, okul, stadyum, depo ve büyük plaza binaları gibi alanlara uygulanması ile sizin güvenliğinizi sağlamaktayız.

koku ve duman tutucu santral sistemi